Catharina2016 2016-08-08 11:23:06

Lagledelse G08

Årgangsleder

   

Øystein Olsen

 Tlf ; 915 38 006

Gutter08eik@outlook.com

 

 

 

Trener Eik Sort

Henning Jordet

 henning.jordet@hotmail.com

Trener Eik Sort

Atle Kirkevold

atlek81@hotmail.com

Lagleder Eik Sort

Trine Bekke Hansen

tribeha@gmail.com

 

 

 

Trener Eik Hvitt

Mattis Bordin

mattis@bording.no

Trener Eik Hvitt

Sturla Larsen

sturla_larsen@hotmail.com

Lagleder Eik Hvitt

Taran Buran Nærdal

Taranburan@gmail.com

Lagleder Eik Blått            Trine Tornvig Knudsen                Trylle-trine@Hotmail.com

 

 

Trener på Blått lag variere litt i mellom de respektive trenere
på Sort og Hvitt lag.

Kalender

August
MTOTFLS
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Aktiviteter

23.08.2017
Trenerforum

20:00 - 21:30

Eik klubbhus

05.09.2017
DNB fotballfestival

16:00 - 20:00

Eik banen

16.09.2017
Mazda cup 16.-17. september!

08:00 - 18:00

Eik banen